Sternum Pood on tegutsenud alates 2008. aastast Sternum Koolitus/Ülle Liivamägi Perekooli juures, alates 2011. aasta sügisest avasime ka e-poe.

Poe lõime, et laiendada valikut meie kaubanduses. Lisaks soovisime oma maja peredele muuta kättesaadavaks tooted, mida kas Eestist ei olnud võimalik leida või mis olid kättesaadavad vaid hulgiostjale. Tegevuse algusest peale on meie põhilises kaubavalikus olnud orgaanilisest materjalist tite- ja lasteriided, riidemähkmed, laste ja täiskasvanute pesu, biokosmeetika ja puhastusvahendid. Samuti meie oluliste tegevusvaldkondadega seonduvalt kvaliteetsed eeterlikud õlid, homöopaatiliste ainete pakendamise tarvikud ning mitmed teised tervisega seotud tooted.

Tänaseks päevaks oleme olulisel määral oma kaubavalikut laiendanud riiete osas, toonud oma valikusse vajamineva esma-abiga seonduvalt ja valinud välja meie tegevusega seotud raamatuid ning CD-sid. Meie poes on saadaval põnevaid kunsti- ja käsitöökomplekte ja hooajaliselt vajalikke aiandustooteid. Oleme firmade Sanoll ja Joha maaletoojad Eestis ja mitmete teiste kvaliteetsete kaubamärkide edasimüüjad. Kõik meie pakutavad kaubamärgid on hoolikalt valitud ja isiklikult läbi proovitud.

Meie eesmärgiks ei ole võimalikult suure hulga erinevate toodete pakkumine, vaid oleme meie jaoks oluliste kaubagruppide hulgast teinud parima võimaliku valiku. Asume Sternum OÜ ruumides, Tallinnas, Mustamäe tee 60, III korrusel.

Sternum e-poe aadress on pood.emadekool.ee